Hakkımızda

Drama Mühendislik, 1997 yılında Bursa’da kurulmuştur.

Drama Mühendislik, terminlerine sadık, yüksek kalite ve kaliteyi hak eden fiyat prensipleri sayesinde uzun yıllar boyunca, önemli firmalara mühendislik ve taahhüt hizmetleri sunmuştur. Hizmet verilen firmalar arasında; Bosch , Entek  Doğalgaz Santrali,  Siemens, Tekersan gibi birçok sektör lideri firma sayılabilir.

2008 yılında mühendislik ve hizmet sektründen edindiği tecrübeyi eğitim, danışmanlık ve Ar-ge hizmetlerinin sunumu ile geliştirerek şirket misyonunu İŞYÖNETİM olarak belirlemiş ve bu yolda ilerlemiştir.

Bu gün gelinen noktada , Drama İş Yönetim ; hizmet verdiği alanarda yüksek kaliteli hizmetlerin alınabilecek güvenilir bir adres haline gelmiştir.

 

  -> Çalışma Hayatı her gün yeni bir mücadeleye başlatmayı gerektirir. İnsan, mücadelenin kalbi ve ruhudur ;LİDERLİK , MOTİVASYON , TAKIM ÇALIŞMASI , KOÇLUK , YETKİNLİK , BİLGİ VE BECERİ gerektirir.

   -> Diğer yandan yeterli teknik bilgi/yönetim araçları bilgisi  ; ERP, KALİTE, YÖNETİM , SATIŞ , PAZARLAMA , YALIN DÖNÜŞÜM , SATINALMA , BİLGİ SİSTEMLERİ, SÜREÇ YÖNETİMİ olmadığı hallerde motive edilse dahi istenen sonuçlara (KPI)  ulaşamazlar.

  -> Bununla birlikte teknik bilgi; EKİP RUHU sağlanmadığı, VİZYON’un ortaya konmadığı, HEDEF ve STRATEJİ’nin yeterince açık belirlenmediği durumlarda  firma için katma değer yaratmamaktadır .

  -> EĞİTİM tek başına sihirli etki yaratmaz, sihrin anahtarı UYGULAMA’da yatar, bunun için zamana yaygın UYGULAMA AKADEMİSİ yaklaşımı içermeyen eğitimler, yapılan yatırıma karşılık çok az etki sağlar.

  -> İşletmelerimizde PARA kan gibidir, azlığı, iyi beslenmemesi her zaman sorunlara açıktır. Bu nedenle FİNANS YÖNETİMİ , tüm işletmeler için gözbebeği olması gereken bir konudur .

  -> İşletmelere,  yalnızca kendi  kaynaklarından değil, AR-GE konularında DEVLET DESTEKLERİ, TÜBİTAK, KOSGEB , EKONOMİ BAKANLIĞI gibi  kurumların desteklerinden de FİNANS KAYNAĞI yaratılabilir.

                                                  “Daha fazlası için DRAMA İŞ YÖNETİM her zaman yanınızda”

 

İletişim